Europejski Fundusz SpołecznyEuropejski Fundusz Społeczny

Plebiscyt na najciekawszy projekt IV edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

data publikacji: 06-04-2017

Ministerstwo Rozwoju i Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu zapraszają do udziału w plebiscycie na najciekawszy projekt Dni Otwartych Funduszy Europejskich!
Organizator, spośród wydarzeń zgłoszonych do IV edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, wybierze około 60 najatrakcyjniejszych. Będzie je promować w telewizji lub w radiu poprzez dedykowane reportaże, wywiady lub materiały informacyjne. Dlatego, jeśli chcesz pochwalić się Twoim projektem w mediach już dziś pomyśl, jak możesz się wyróżnić!

Poszukiwane są projekty, które pokazują ROZWÓJ. Może to być rozwój Twojej miejscowości, okolicy, kraju lub rozwój osobisty.

Chcąc znaleźć się w gronie zwycięzców plebiscytu, pamiętaj, by zgłaszając swój projekt do Dni Otwartych Funduszy Europejskich:

  • zaplanować ciekawą ofertę – darmowe wejściówki, atrakcyjne zniżki, a przede wszystkim ciekawe rzeczy, które pokażesz odwiedzającym!
  • zaprezentować swoją ofertę w oryginalny sposób – chwytliwe hasła, niebanalne opisy, efektowne zdjęcia!
  • nie zwlekać – im szybciej się zgłosisz, tym masz większą szansę na wygraną!

Pomyśl, co możesz zrobić, aby pokazać się jak największej liczbie osób. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

Nabór wydarzeń trwa do 18 kwietnia 2017 roku. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.dniotwarte.eu.